БҮХ АНГИЛАЛ

DL16022M-USA — Ухаалаг шугам DL16022M-USA (Америкын Нэгдсэн Төрийн 2 гаралт)

  • Хойшоо үзэх
  • Санал болгож буй бүтээлүүд

Бүтээгдэхүүний тойм

DL16022M-USA — Ухаалаг шугам DL16022M-USA (Америкын Нэгдсэн Төрийн 2 гаралт)

Загвар:Загвар: DL16022M-USA |АНГИЛЭЛ:Ангилал: Ухаалаг шугам

TAOS DL16022M-USA нь Зхэцзянь TAOS Electric (2000 онд бүрдүүлсэн) компани талын ухаалаг шугам сегменттүүн хүрээнд зориулан бүтээж, «Ухаалаг гэр» портфолионы хүрээнд ашигладаг. Түүн дээр Tuya / Zigbee 3.0 системүүдийн хамтын ажиллах чадвар бүхлэд орж, Alexa ба Google Home-ын дууны удирдлагыг дэмжин, CE, RoHS, FCC, IEC 62368-1 болон Tuya Develop сертификатын хөтөлбөрт харгис. Дунд Ази, Африк, Европ болон Өмнөд-Зүүн Ази дахь 30-с илүү улс руу экспортын жагсаалтад бүртгэлд орж.

Яагаад DL16022M-USA-г тодорхойлох вэ?

Энэ төхөөрөмжийг төслийн түвшний техникийн шаардлагын түвшинд хөрвүүлж буй дөрвөн инженерийн шийдвэр.

Бодит цагт энергийн мэдлэг

Хүчдэл, гүйдэл, чадал ба кВт·цаг — бүр 30 секунд тутам урсгаж, ЕСГ тайланг ба тариачдын тооцооны мэдээллийг үлдээдэг.

Бүс нутгийн тодорхой шүүртүүрт хэсгийн дизайн

16 шүүртүүрт хувилбар нь дэлхийн зах зээлд хамрах бүх талыг хамрана, бүгд ижил РФ/МКУ платформд суурилж, хурдан сертификатын хүчирхүүлүүрт бүтээлдэг.

Дотоод аюулгүй бүтээл

Далд хүчдлийн дагуу ачаалал, далд хүчдлийн дагуу дулаан, хүүхдийн аюулгүй бүтээл — бүгд хамгийн хатуу даатгалын шаардлалуудыг хангаж чадна.

Маттер-бүүрхүүлт хөгжүүлэлт

2024 онд болон түүнээс хойш хүүрдүүлсэн бүх SKU-ууд OTA аргаар Маттер 1.2 хувилбарт шинэчлэгддүү, каналын хамтран ажиллагаачид урьдчилан хамгаалагддүү.

Дэлгэрэнгүй техникийн үзүүлэлт

Өгөгдлийн хуудасны хураангуй — бүтэн өгөгдлийн хуудасны PDF-файл хүсэлт дагуу хүртүүлэх.

Загвар

DL16022M-USA

Зүүлт стандарт

АНУ

Улаанбаатар

2 гаралт

Максимум борлуулалт

13–16 А омийн (~2400 Вт @ 230 В) / 15 А @ 120 В (АНУ)

Протокол

Вай-Фай 2.4 ГГц / Туя

Энерги хэмжих

Хүчдэл / гүйдэл / чадал / кВт·цаг, 30 секунд тайлангийн интервал

Гэрчилгээ болон хангалттай

Бүрэн баталгаажуулалтын шинжүүд — дээрх бүх сорилтуудын тусгаарлан гуравдагч талын баталгаажуулалт.

CE.png

CE тэмдэг (Европын Нолой)

EN 60669-1 / EMC Закон 2014/30/EU

UKCA.jpg

UKCA

BS1363, UK зах зүй

SQM.jpg

SASO / SQM (Саудын Арабстан)

КСА-ын хөлсний цэсний бүртгэлд САБЭР-т бүртгүүлсэн

CE.png

СОНКАП (Нигерия)

Нигерийн стандартын байгууллага – нийгмийн үнэлгээ

GCC.jpg

GCC / G-тэмдэг

Гуфаарын хамтын зүйлсийн зөвлөл

ECAS.jpg

ECAS

ОАЭ-н зах зүйл

ROHS.jpg

РоХС 2.0

Хар төмөр, кадми, ртуть, шестүлүүр хром агуулдагүй

图片1.png

CB схем

ИЭЦЭЭ гэрчилгээ, 50-с илүү оронд хурдан хүчин төрүүлэх

Типшил application scenario

Plug Us Хөлдөөрхийн цахилгаан хангамуйн хос

•Дүрсийн зураг үзэх: DL16022M-USA-plug-us-bedside-charging-pair.png

Plug Us Газрын аж ахуйн хоёр гаралт

•Дүрсийн зураг үзэх: DL16022M-USA-plug-us-home-office-dual-outlet.png

Plug Us Суурийн өрөөний ТВ стенд

•Дүрсийн зураг үзэх: DL16022M-USA-plug-us-living-room-tv-stand.png

Ихэнх асуултууд

Асуулт: Энэ умных шугамын хамгийн их ачаалал ямар бөлгөөн?
Стандарт SKU-ууд 10–16 А оронтой (≤2400 Вт @ 230 В); USB-аар ачаалагдаж буй хувилбарууд нь цахилгааны чадалыг бага зэрэг бууруулж буй. Тодорхой загварын тавцан дээрх тэмдэгт шалгана уу.
Асуулт: Дүн шинжилгээний бодит цагт хүчдэл, гүйдэл, чадал, кВт·цаг-ийн үзүүлэлтүүдийг харуулж буй вэ?
Тийм — хүчдэл / гүйдэл / чадал / кВт·цаг 30 секундын интервалд мэдээлж буй, мөн 12 сарын турш хайрцагт хадгалж буй.
Асуулт: Wi-Fi сүлжээ тасалдаж буй үед хугацаа тогтоож буй горим идэвхтэй үлдмүү?
Тийм — чип дотор 30 хүртэлх хугацаа тогтоож буй горимууд хадгалж буй, автономно ажиллаж буй.
Асуулт: Аль бүс нутгийн шугамын стандартууд таармуй?
GBR (BS 1363), DEU/FRA/ITA (Schuko / Франц / Итали), USA (NEMA 5-15), AUS (AS/NZS 3112), BRA (NBR 14136).
Асуулт: Хэт ачаалал, хэт температур хамгаалах системтүүд бүхлэд буй вэ?
Тийм — 16 А хэт ачаалал эсвэл 105 °C дотоод температурт автоматаар зогсоож буй, мөн гараар дахин тохируулах товч бүхлэд буй.
Асуулт: Би түүнийг Matter-т нь холбох үү?
Тийм, бүх одоогийн SKU-ууд Tuya апп-аар прошивка шинэчлэх замаар Matter 1.2-д бэлэн.

Бесплатно санал асуугаа

Бидний төлөөлөгч та нарын хаягт хурдан холбогдох болой.
И-мэйл
Name
Гар утас
Компанийн нэр
Санал хүсэлт
0/1000