Барлық санаттар

DL1610M-AUS — Aqyldy розетка DL1610M-AUS (AUS жалғыз шығысы бар)

  • Шолу
  • Ұсынылатын өнімдер

Өнімнің шолуы

DL1610M-AUS — Aqyldy розетка DL1610M-AUS (AUS жалғыз шығысы бар)

Модель: Model: DL1610M-AUS |САНАТ:Sanat: Aqyldy rozetka

TAOS DL1610M-AUS — bu Zhejiang TAOS Electric (2000-jylgy qurulgan) kompaniyasy taraftyndan Smart Home portfelininin aqyldy rozetkalar segmenti ushin dizayn kilingen aqyldy rozetka (aus bireu rozetka). Ol Tuya / Zigbee 3.0 ekosistemderine uyly, Alexa men Google Home daustyq basqaruyga iye, CE, RoHS, FCC, IEC 62368-1 standarttaryna sayly, Tuya Develop sertifikatsiya baqlamasynda qatysady. Orta Shygyss, Afrikanyng, Evropanyng jene Ongtustik-Shygyss Azia eilinderi boyynsha 30-dan asyq memlekette satyp aluǵa jasalǵan.

Неге DL1610M-AUS-ті таңдау керек?

Бұл құрылғыны жобалық деңгейдегі техникалық сипаттамаға айналдыратын төрт инженерлік шешім.

Нақты уақыттағы энергия интеллектісі

Кернеу, ток, қуат және кВт·сағ әрбір 30 секунд сайын жіберіледі — ЕСГ есеп беруі мен жалғыз тұрғындарға есеп беруді қамтамасыз етеді.

Аймаққа арналған ұштардың дизайны

16 розетка нұсқасы глобалды нарықты қамтиды, барлығы жылдам сертификаттау үшін бірдей RF/МСУ платформасында жасалған.

Ішкі қауіпсіздік жинағы

Артық жүктеме + артық қызуға қарсы қорғаныс + балалар қауіпсіздігі үшін жабық тесіктер ең қатал сақтандыру талаптарына сай келеді.

Matter-ге дайын бағдарламалық қамтамасыз ету

2024 жылдан бастап шығарылатын барлық SKU-лар OTA арқылы Matter 1.2-ге жаңартылады, канал серіктестерін болашаққа дайындайды.

Техникалық сипаттамалар

Деректер парағының үзінділері — толық деректер парағының PDF-нұсқасы сұраныс бойынша қолжетімді.

Параметр

Мәні

Модель

DL1610M-AUS

Тұтыну құрылғысының стандарты

Австралия

Конфигурация

бір тесікті

MAX LOAD

13–16 А резистивті (~2400 Вт @ 230 В) / 15 А @ 120 В (АҚШ)

Протокол

Wi-Fi 2,4 ГГц / Tuya

Энергия санағы

Кернеу / ток / қуат / кВт·сағ, 30 секундта есеп беру

Сертификаттау және сәйкестік

Авторитеттілікті көрсететін белгілер — жоғарыда белгіленген әрбір сынақтың тәуелсіз үшінші жақтың растауы.

CE.png

CE белгісі (ЕО)

EN 60669-1 / EMC Директивасы 2014/30/EU

UKCA.jpg

UKCA

BS1363, Birleğen Krallıq pazarı

SQM.jpg

SASO / SQM (Saudi Arabia)

KSA Ýerimiñdegi gumar ýetki beriji organy üçin SABER-da tizmelleþdirilipdir

CE.png

SONCAP (Nigeriýa)

Nigeriýanyň standartlar organizatsiýasynyň uygunlyk bahalandyryşy

GCC.jpg

GCC / G-mark

Gulf Cooperation Council

ECAS.jpg

ECAS

BAA pazarы

ROHS.jpg

RoHS 2.0

Kurðunyň, kadmiýy, rtut we geksavalent xromyň bolmadygy

图片1.png

CB схемасы

IECEE sertifikaty, 50-den artys ýurtlarda çabuk-trekli tanylanmak

Типтік қолдану сценарийлері

Plug Au Coastal Home Fan

• Körinetin sahne suriti: DL1610M-AUS-plug-au-coastal-home-fan.png

Plug Au Laundry Room Washer

•сцена суретін қараңыз: DL1610M-AUS-plug-au-laundry-room-washer.png

Plug Au Garage Tools Bench

•сцена суретін қараңыз: DL1610M-AUS-plug-au-garage-tools-bench.png

Жиі қойылатын сұрақтар

S: Bu aqyldy plug qanday maksimal jukty kөteredi?
Standart SKU-lar 10–16 A rezistiv (230 V-da ≤2400 Vt) jukty kөteredi; USB-jukty varianttar asylyq tor kabylyptylygyn az da bolsa tөmenдетedi. Naqty model jetonyn tekseriñiz.
S: Ol shynayy uaqytta energiya baqyluyn ұsyndy ma?
İya — kerneu / toq / quaty / kWh 30 sekundyna bir ret beriledi jäne bulardyn mag’lumaty buluttyn išinde 12 ayga saqtalady.
S: Wi-Fi zhasyrylgan bolganda da taqyryp ornatylgandyñ isleytin mi?
Иә. Чипте 30-ға дейінгі жергілікті уақыт кестелері сақталады және автономды түрде орындалады.
Сұрақ: Қандай аймақтық розетка стандарттары қолдауға алынған?
GBR (BS 1363), DEU/FRA/ITA (Schuko / French / Italian), USA (NEMA 5-15), AUS (AS/NZS 3112), BRA (NBR 14136).
Сұрақ: Асып жүктелу мен артық қызудың алдын алу қорғанысы бар ма?
Иә — 16 A асып жүктелген кезде немесе ішкі температура 105 °C-қа жеткен кезде автоматты түрде өшіріледі, сонымен қатар қолмен қайта іске қосу батырмасы бар.
Сұрақ: Оны Matter арқылы интеграциялауға бола ма?
Иә, барлық қазіргі SKU-лар Tuya қосымшасы арқылы жаңартылатын бағдарламалық қамтамасыз ету арқылы Matter 1.2-ге дайын.

Тегін баға сұрауын алыңыз

Біздің өкіліміз сізбен жақын арада байланысады.
Электрондық пошта
Name
Ұялы телефон
Компания атауы
Хабарлама
0/1000